Opatrenia proti šíreniu koronavírusu

Opatrenia proti šíreniu koronavírusu

MÁME OTVORENÉ PO - PA: OD 8.00 - DO 16.00 

POOLMAN vníma momentálnu situáciu ako vážnu a bude sa snažiť svojou trochou prispieť k spomaleniu šírenia vírusu. Znamená to určité opatrenia a obmedzenia na našej predajni a v sklade, ktoré sa môžu operatívne meniť a veríme, že budú len krátkodobé:

Od pondelka 16.3.2020 do odvolania budeme v POOLMAN v Trenčíne fungovať v obmedzenom režime:

• E-shop: Osobné odbery budeme vydávať v sklade (Rampa vľavo - areál KORA a.s., Zlatovská 27, Trenčín)
• Odporúčame Vám pripraviť si objednávku tovaru vopred, aby sa zjednodušila komunikácia s našimi predajcami pri osobnom odbere.
• Odporúčame realizovať objednávky tovaru cez nasledovné kanály:

E-SHOP: v prípade ak nemáte prístupové údaje, vyžiadajte si ich v tomto formulári https://www.poolman.sk/login.html alebo zadajte vašu e-mailovú adresu a heslo, prípadne si vyžiadajte svoje heslo pri zabudnutí.
E-MAIL: objednať tovar si môžete aj na e-mailom: info@poolman.sk
TELEFÓN/SMS: objednajte si svoj tovar telefonicky na tel. č.: 0908 807 971

Nezabudnite uviesť spôsob dopravy a platby.

•  Ak sa Vám dá, uprednostníte platbu na účet alebo platobnou kartou pred finančnou hotovosťou
•  Noste rúška!!!!!!!!!
• Majte pochopenie, že dezinfekčné prostriedky sa rýchlo vypredávajú a aktualizované budú na web stránke https://www.poolman.sk/dezinfekcia-c-1201/

Pokiaľ to bude potrebné, predajňu zatvoríme a vaše osobné odbery vám doručíme. Ak by k tomu došlo, budeme vás informovať.

Naša priorita je a bude expedovať vaše objednávky načas. Prosíme vás preto o uprednostnenie doručenia tovaru kuriérom alebo na odberné miesto. 
Zamestnanci, ktorí prichádzajú do kontaktu so zákazníkmi majú nariadený prísny hygienický režim. Kvôli ochrane zdravia zákazníkov ako aj predajcov obmedzujeme kontakt so zákazníkom na minimum - prosíme o porozumenie, ak vám predajca nepodá ruku alebo si bude držať odstup 1 meter. Všetky povrchy, s ktorými prichádzajú do kontaktu zákazníci, dezinfikujeme niekoľkokrát denne.

Veríme, že aj v týmito opatreniami zabránime najhoršiemu možnému scenáru. O zmenách Vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie a pamätajte, že prevencia je najdôležitejšia

Za pochopenie ďakujeme

Tím Poolman