Platba

Spôsoby platby

Ktorý spôsob platby Vám vyhovuje najviac? Platba na dobierku, na bankový účet alebo online prostredníctvom bezpečnej služby GP webpay. Pozrite si podrobné podmienky, výhody a ceny týchto služieb. 

  Dobierka (platba pri prevzatí tovaru) -  Za tovar zaplatíte pri jeho doručení priamo kuriérovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Cena dobierky (v hotovosti)  je 1,0 Eur.


Bankový prevod - Tovar posielame po prijatí peňazí na náš účet. Tento spôsob úhrady je zdarma. 


 Online platba kartou - Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány GP webpay, sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe na bráne GP webpay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.


  Platba v hotovosti na predajni - Tovar je pri jeho osobnom preberaní na predajni možné hradiť v hotovosti. Úhradu v hotovosti je možné vykonať iba v eurách a podľa zákona č. 394/2012 Z. z. o obmedzení platieb v hotovosti nesmie prijímaná hotovosť presiahnuť 5000€ s DPH.


Platba kartou na predajni - Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné uhradiť platobnou kartou. Platobné karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné vykonať iba kartami VISAVISA ElectronMasterCard alebo Maestro. Bezpečnosť platby je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.