Dopravné podmienky v tomto internetovom obchode

 

  • Objednávanie je odteraz hračka!

    Inšpirujete nás k tvorbe jednoduchších a efektívnejších riešení. Odporúčania z prieskumu názorov našich klientov sme využili pri úprave on-line objednávky pre registrovaných užívateľov

    Objednajte si on-line!


    Prečo objednávať Poolman.sk e-shop ako registrovaný užívateľ? - vyplnenie on-line objednávky je rýchle a intuitívne - objednávate z pohodlia Vašej kancelárie alebo domova - tovar si môžete objednať 24 hodín 7 dní v týždni - pred potvrdením on-line objednávky vidíte konečnú sumu na úhradu - faktúru môžete hneď zaplatiť cez banku - máte kompletný prehľad o Vašich objednávkach.

    Tip pre Vás! - Máte plný diár? - Nestíhate? - Nastavte si pripomienku pre objednávanie! - Máte už svoje prihlasovacie meno a heslo? - Vstúpte do zóny pre klientov - Neobjednávali ste doteraz tovar Poolman.sk e-shop on-line? - Zmeňte to! - Vyskúšajte objednávku pre registrovaných užívateľov a overte si, aké je to jednoduché - Následne Vás zaregistrujeme, pošleme Vám prihlasovacie údaje do zóny pre klientov a hneď môžete využívať ďalšie výhody ako registrovaný užívateľ.